Osobista Wojna

Książka autorstwa
Barbary Grzymkowskiej-Blok
oparta na jej autentycznych doświadczeniach utraty, bólu, samotności i przebudzenia do Pięknego Życia pełnego miłości i szczęścia.

Już w sprzedaży!

Zapisz się na listę oczekujących a otrzymasz pierwszy rozdział w książki w prezencie. Jako pierwsza też dowiesz się o dacie sprzedaży książki i spotkaniach autorskich.

.

Jeśli tu jesteś to zapewne znasz już moją historię. To prawda, że śmierć mojego męża chciałam przekuć na coś dobrego. Najpierw ludzie pomagali mi, teraz kiedy stanęłam na nogi, ja pomagam innym. Jednak nigdy nikomu nie chciałabym mówić, jak ma żyć i co robić.

Od zawsze chciałam napisać książkę, a wszyscy mówili mi napisz poradnik. Pomyślałam jaki? O tym jak przeżyć po śmierci ukochanej osoby? Co się sprawdziło u mnie nie musi u innych. Ja mogę dać tylko świadectwo swoją osobą i tak stwierdziłam, że przecież podobnych do mnie kobiet jest dużo. Zaczęłam na swoim blogu pisać o tych wszystkich uczuciach i odezwały się do mnie. Dały mi swoje historie i wsparcie. Swoją energię.

Kobiety, które spotkałam na swojej drodze zainspirowały mnie do napisania historii Olgi, która podobnie jak ja i one dostała w prezencie Nowe Życie, za które zapłaciła, strachem, bólem i samotnością.

To wszystko zanim nauczyła się na nowo Pięknie Żyć…

Książka napisana prosto z serca i z miłością, bo inspirowana życiem autorki. Tu nie ma miejsca na filozoficzne wywody, to jest życie. „Osobista wojna” jest dowodem na to, że można podnieść się z każdej sytuacji i żyć pięknie.

Monika Kudryk, autorka bloga Swój Czas

„Osobista wojna” to opowieść pokazująca tragedię i ból po stracie bliskiej osoby, które otwierają drogę do nowego życia. Życia dzielnej, silnej kobiety, która potrafi się podnieść i każdego dnia zaczynać na nowo dla swoich dzieci, ale i dla nowej siebie. Kwiatowe królestwo, wsparcie między kobietami, zapach kawy cynamonowej i nadzieja na nową miłość..tym pachnie ta książka. Polecam z całego serca.

Magdalena Palmowska, autorka bloga Coaching Serca i książki Zdrowa Nadzieja

Od początku stajesz się częścią świata Olgi. Chcesz czytać więcej i więcej póki nie skończysz. I nagle okazuje się, że skoro Ona poradziła sobie w życiu to Ty też dasz radę. Czerpiesz z niej siłę i wiarę, że ty też zasługujesz na więcej.

Edyta Bransztetel-Blok, czytelniczka

„Osobista Wojna” to książka dla mnie, dla Ciebie, o mnie i o Tobie. Czytasz i chcesz więcej, odnajdujesz w niej siebie i inne kobiety z Twojego życia. Płacz, śmiech, miłość, ból. Wierzysz, że los bywa przewrotny? Teraz już wiem, rozumiem, jak wiele w życiu zależy od nas samych. Olga- Kobieta, którą podziwiam

Katarzyna Bielecka, czytelniczka

Kto by pomyślał, że widok truskawek będzie początkiem nowego życia? Ze szczęściem jest trochę tak jak z długą wędrówką w góry. Warto ją zaplanować, zabrać ze sobą odpowiednich kompanów, podzielić na mniejsze etapy, aby wytrwać kondycyjnie i mieć przestrzeń na doświadczanie siebie, innych i natury która nas otacza. Pamiętam, aby w plecak chwycić odwagę, bo bez względu jaka będzie ta górska droga, to wiem, że dam radę ją przejść. Najważniejsze, że swoim tempie. Wierząc w siebie i swoje możliwości. Po co ? Aby żyć pięknie. Bo życie mamy jedno.

Książka , którą trzymasz w ręku jest mocna jak kawa, pełna emocji jak w filmie, obfita jak życie. Wszystko zależy od Ciebie, ile z niej weźmiesz. Ja polecam z serca .

Aleksandra Aleksandrowicz, #JestemSobąNaturalnie www.AleksandraAleksandrowicz.pl

 „Osobista wojna” książka o mnie, o Tobie, o każdej z nas. Bez względu na perypetie głównej bohaterki, każda kobieta może odnaleźć tutaj cząstkę siebie.

„Osobista wojna” jest obrazem życia każdej z nas, może tego, którego na co dzień nie pokazujemy, ale z którym toczymy wewnętrzne walki.

Wzbudza przeróżne emocje, poprzez płacz do śmiechu, ale przede wszystkim udowadnia, że kobiety nie są delikatne i kruche. Przedstawia w doskonały sposób kobietę, która każdego dnia, u boku mężczyzny czy też bez niego, walczy o dobrobyt dla swojej rodziny.

Jest napisana bardzo lekkim językiem, co pozwala już od pierwszych stron w  przenieść się w „krainę Olgi”, czyli codzienne życie.

„Osobistą wojnę” polecam każdej kobiecie. Tym, które nie odnalazły jeszcze swojej wewnętrznej siły, najbardziej. Jak również mężczyznom, by docenili „swoje Olgi”. „

Anna Katarzyna Kniemeyer

czytelniczka

Barbara Grzymkowska-Blok

szalona, energiczna i wesoła mama czwórki. Z wykształcenia polonistka Świat ubiera w słowa, z zawodu florystka upiększa każdą życiową przestrzeń. Po wielu zawirowaniach postanowiła wspierać Kobiety mentalnie w ich drodze do Pięknego Życia, wspomaga im rozkwitać po Kryzysie. Autorka książki o kobietach i dla kobiet „Osobista Wojna”.

Osobista Wojna

Książka autorstwa
Barbary Grzymkowskiej-Blok
oparta na jej autentycznych doświadczeniach utraty, bólu, samotności i przebudzenia do Pięknego Życia pełnego miłości i szczęścia.

Już w sprzedaży!

Książka wydana przez Wydawnictwo Florysztuka